Protein and Energy bars

$10 OFF - 12/pk Combat Crunch Bars $20 (2 for $40)

Stores: Muscle and Strength.Deal Categories: Protein and Energy bars.

72 hours Father’s day sale at Muscle and Strength. For example, Buy 2 boxes of Combat Crunch Bars (12/pk each), and get $10 OFF at checkout. Shipping adds $5.89 (Free shipping on $99. Use coupon code FREESHIP99 at checkout). Even with that, this is the lowest shipped price we could find for this product by $12. Available in 4 flavors .Over 760 reviewers have given it a 9.6 out of 10 star rating at Bodybuilding site. For MORE deals click HEREAbout Combat Crunch Bars: Delicious Taste With 20 gram protein, Only 210 Calories and only 5 grams net carbs! Fueling Sport With A Multi-layer Baked Protein Bar.*

Amazon Deals

2LB High Protein Pancake Mix - $11.90 Shipped w/Coupon

Stores: Amazon.Deal Categories: Protein and Energy bars.

This 2LB High Protein Pancake Mix (Original Buttermilk) drop from $12.99 to $11.99, with Amazon Prime coupon (clip the coupon).

  • With free shipping, this is the best shipped price we saw.
  • Over 510 reviewers have given it “Excellent” 4.5 out of 5 star rating.
  • 12g Protein, Only 2.5g Fat.*

Vitamin shoppe Deals

Box of Think Thin Bars - $10ea w/Coupon

Stores: Vitamin shoppe.Deal Categories: Protein and Energy bars and Vitamin Shoppe Coupons.

10% site wide with Vitamin Shoppe coupon ‘INTHEBAG‘ during checkout, to get this deal.

 

  • BOGO 50. The price on 2 boxes of Think Thin Bars, drops from $32 to $23.99 and then to $21.60 with Vitamin Shoppe Coupon (for 2).
  • Shipping is free on $25+ orders (or $5.99).
  • 20g protein.
  • Available in 12 flavors (mix & match).*

 

I-supplements Deals

Gourmet Cheesecake Protein Bar - Box of 12 - $10.99!

Stores: I-supplements.com.Deal Categories: Protein and Energy bars.

Limited supplies. The price on the ANSI Gourmet Cheesecake Protein Bar (12/pk, 5 flavors) drops from $24.99 to $10.99 @ I-supplements.

  • Based on our experience with clearance sales at i-supplements we recommend you go for the products with the most ‘available in stock’
  • Shipping adds a flat $7.95
  • This is the lowest per box we could find by at least $9
  • 20g of protein per serving. A healthy snack should taste like a snack.